Manisa Elektronik Anahtar İmmobilizer Anahtar Tamiri

ileadmin

Manisa Elektronik Anahtar İmmobilizer Anahtar Tamiri

ER Oto Kilit Anahtar isimli adresimizde Manisa Elektronik Anahtar ; ECU, immobilizer, anahtar kopyalama, beyin arızaları tamiri, elektronik anahtar kodlama, bahçe kapısı kumanda programlama, oto yedek anahtar, sustalı anahtar yapımı, tır ve kamyon gibi büyük araçların ecu arızalarının giderimi gibi birçok alanda uzman ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız.

İmmobilizer; araçların çalışmasını sağlayan kontak sistemine yerleştirilmiş elektronik bir devreden ibarettir. Kontak sisteminde hayati öneme sahip olan sistem sayesinde araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz ve güvenlik sağlanmış olur.Manisa Elektronik Anahtar uzman ekibi ile size ER OTO Kilit Anahtar adresinde bilgi vermek için bekliyor.

İmmobilizer Tamiri

İmmobilizer çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilir, bu arızalar kimi zaman kontak sistemindeki devreden kaynaklanır, kimi zaman ise araç anahtarından kaynaklanabilir. Manisa Elektronik Anahtar her türlü immobilizer hatasına çözüm getirebilmektedir. ER OTO Kilit Anahtar bünyesinde markamız ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

Manisa Elektronik Anahtar İmmobilizer

 

İmmobilizer sistemler araç marka ve modellerine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Yeni model ve orta segment üstü araçlarda standart haline gelmiştir. Birçok ülkede yasal bir zorunluluk olarak bulunmaktadır. Şu anda trafikte birçok araçta bu sistem bulunmaktadır.

İmmobilizer tamiri araçların güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır bu nedenle erişmek, değiştirmek oldukça zordur. Araçların güvenliğini sağlayabilmek için sistemler erişilmesi güç şekilde konumlandırılmıştır. İmmobilizer tamiri bu nedenle zor olarak bilinmektedir fakat 20 yılı aşkın tecrübemiz ile Manisa Elektronik Anahtar olarak size uygun hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Bazı araç modellerinde ise immobilizer oto kilit sistemleri araç kaput içerisinde kolay şekilde erişebilecek şekilde konumlandırılmıştır, bu tür araçlar için immobilizer ne kadar güvenlik sağlayabilir tartışılabilir fakat Manisa Elektronik Anahtar olarak marka model fark etmeksizin yaşadığınız bütün problemlere çözüm getirmek için ER Oto Kilit Kenan Evren Sanayi Sitesi Manisa’da sizi bekliyoruz.

Yazar hakkında

admin administrator